Runner | Club | Class | Points |
---|---|---|---|
Oliver Poland | BS | Orange 1. M. Ju | 1291 |
Tomas Krasca | AO | Orange 1. Men. | 1287 |
Rob Jessop | PO | Orange 1. M. Ma | 1260 |
Shannon Jones | AO | Orange 1. W. Op | 1258 |
Phil Walker | PO | Orange 1. M. Ma | 1239 |
Anita Scherrer | RR | Orange 1. W. Ma | 1237 |
Stephen Melhuish | PO | Orange 1. M. Ju | 1235 |
David Simpfendorfer | RR | Orange 1. Men. | 1234 |
Geoff Stacey | PO | Orange 1. Men. | 1225 |
Bruce Bowen | PO | Orange 1. M. Ma | 1170 |
Sue Garr | PO | Orange 1. W. Ma | 1166 |
Geoff Wood | PO | Orange 1. M. Ma | 1164 |
Jonathan Miller | BS | Orange 1. M. Ma | 1164 |
James Swann | RR | Orange 1. M. Ma | 1155 |
Robert Allison | RR | Orange 2. M. Ma | 1148 |
Hugh Moore | RR | Orange 1. M. Ma | 1145 |
Ana Herceg | PO | Orange 1. W. Ma | 1144 |
Tony Garr | PO | Orange 1. M. Ma | 1139 |
Michael Mitchell | PO | Orange 1. M. Ma | 1130 |
Mark Parsons | BS | Orange 1. M. Ma | 1127 |
Hugh Jorgensen | RR | Orange 1. M. Ma | 1125 |
Thomas Agnew | GS | Orange 1. M. Ju | 1125 |
Jasper Bedwell | GS | Orange 1. M. Ju | 1124 |
Peter Antcliff | BS | Orange 1. M. Ma | 1124 |
David Jenkins | BS | Orange 1. M. Ma | 1121 |
Jon Glanville | PO | Orange 1. M. Ma | 1118 |
Toni Brown | BS | Orange 1. W. Ma | 1117 |
Carol Harding | BS | Orange 1. W. Ma | 1108 |
Michael Burt | RR | Orange 1. M. Ma | 1107 |
Bryant Allen | PO | Orange 1. M. Ma | 1100 |
Nick Melhuish | PO | Orange 1. M. Ma | 1099 |
Valerie Barker | BS | Orange 2. W. Ma | 1094 |
George Gordon | GS | Orange 1. M. Ju | 1093 |
Patrick Miller | BS | Orange 1. M. Ju | 1092 |
Bruce Barnett | BS | Orange 1. M. Ma | 1091 |
Tony Slatyer | PO | Orange 1. M. Ma | 1085 |
Jack Madew | GS | Orange 2. M. Ju | 1080 |
Lawrence Bowler | GS | Orange 2. M. Ju | 1063 |
Mark Glanville | GS | Orange 1. M. Ju | 1063 |
Ken Young | BS | Orange 1. M. Ma | 1059 |
Ann Ingwersen | PO | Orange 2. W. Ma | 1040 |
Judy Allison | RR | Orange 2. W. Ma | 1039 |
Bill Monaghan | PO | Orange 2. M. Ma | 1036 |
Henry Winter | GS | Orange 2. M. Ju | 1035 |
Stephen Goggs | RR | Orange 1. M. Ma | 1031 |
Patrick Paton | GS | Orange 1. M. Ju | 1022 |
Tristan Miller | BS | Orange 2. M. Ju | 1015 |
Nicholas Doody | GS | Orange 1. M. Ju | 986 |
Miles Davis | GS | Orange 2. M. Ju | 981 |
Silke Speier | RR | Orange 2. W. Ma | 976 |
Tom Lees | GS | Orange 2. M. Ju | 976 |
John Harding | BS | Orange 2. M. Ma | 974 |
Heather Lane | PO | Orange 2. W. Ju | 960 |
Hannu Mannering | BS | Orange 2. M. Ma | 948 |
Sarah Mareuil | BS | Orange 2. W. Op | 926 |
Barbara Martin | PO | Orange 2. W. Ma | 896 |
Lynwen Connirt | PO | Orange 2. W. Ma | 878 |
Jack Hall | GS | Orange 2. M. Ju | 873 |
Fearghas Macfarlane | GS | Orange 2. M. Ju | 865 |
Matthew Clearwater | GS | Orange 2. M. Ju | 852 |
Robert Mouatt | RR | Orange 2. M. Ma | 826 |
James Phillips | GJ | Orange 2. M. Ju | 807 |
Ewan Hibbert | SE | Orange 2. M. Ju | 803 |
Patrick Russell | GS | Orange 2. M. Ju | 722 |
Hermann Wehner | WE | Orange 2. M. Ma | 676 |
Eino Meuronen | BS | Orange 2. M. Ma | 644 |